Био Листья Хны, шампунь с кондиционером 120 мл Увеличить

Био Листья Хны, шампунь с кондиционером 120 мл

B-HL-H01

Новый товар

Шампунь - кондиционер для темных волос с подкрашивающим эффектом.

Подробнее

250,00 грн

Описание

Роскошная формула представляет собой смесь листьев хны, мыльного ореха, барбариса, цинтеллы азиатской, солодки, харитаки на основе родниковой воды с предгорий Гималаев. Восстанавливает структуру волос, придавая им богатый темный оттенок, укрепляет, оздоравливает волосы, придает им богатый темный оттенок, здоровый вид и блеск. Подходит для ежедневного использования.

Применение: вспенив шампунь, нанести на влажные волосы и кожу головы массирующими движениями, затем хорошо промыть водой. 

Ингредиенты: хна, индийский щитолистник, лакричный корень, манго, миндаль, арджуна, мыльный орех, родниковая вода из предгорий Гималаев.

Отзывы

Класс 
2016-02-01

Користуюся цією косметикою з 2005 року. Вперше купила її під час подорожі до Індії. З того часу я довго шукала можливість купувати її через знайомих та друзів. Дуже рада, що нарешті, BIOTIQUE є в Україні.
Шампунь Біо Хна дуже підходить для волосся, яке схильне до жирності при кореневих ділянках. Я користуюся ним кожного дня. Шкіру не пересушує. Економний у використанні, бо досить густий. Я перед нанесенням на волосся трохи розбавляю його водою у долоні. При щоденному митті, пляшку (210 грам) користую 3-4 тижні (довжина волосся нижче лопаток). Шампунь добре вимивається і відчувається «скрип» чистого волосся. Волосся стає блискучим. Мене завжди питають, яким шампунем користуюся. Вже багато моїх колежанок перейшли на користування цим шампунем. Я не помітила підфарбовуючого ефекту шампуню, оскільки я і так фарбую волосся хною, тому тут я не можу ні підтвердити, ні спростувати, що шампунь якось впливає на колір волосся, але те, що додає сяючого блиску – це факт.

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.

Оставьте свой отзыв!

Напишите свой обзор

Био Листья Хны, шампунь с кондиционером 120 мл

Био Листья Хны, шампунь с кондиционером 120 мл

Шампунь - кондиционер для темных волос с подкрашивающим эффектом.

В этой категории 23 товаров:

Просмотренные товары