Био Грушанка Увеличить

Био Грушанка

B-WGC-F01W

Новый товар

Крем с маслом грушанки для лечения прыщей и угрей. Объем - 15 г.

Подробнее

290,00 грн

Описание

Высокоэффективное средство для борьбы с прыщами, угрями и другими воспалительными заболеваниями кожи. Совершенствует структуру кожи, делает ее здоровой, гладкой и бархатистой.

Применение: нанести на очищенную кожу в местах возникновения прыщей и угрей. Активные компоненты могут вызвать временное ощущение легкого жжения.

Ингредиенты: аилант высочайший, масла грушанки, мелии, экстракты барбариса и молочая.

Отзывы

Класс 
2016-02-01

Користуюся цією косметикою з 2005 року. Вперше купила її під час подорожі до Індії. З того часу я довго шукала можливість купувати її через знайомих та друзів. Дуже рада, що нарешті, BIOTIQUE є в Україні.
А зараз про цей кремчик: крем для тих, у кого шкіра схильна до висипань. Якщо вчасно помітити що на шкірі збирається з'явитися прищик і нанести крем, то він передумає з'являтися. Навіть, якщо ви пропустили цей момент, і вже бачите ці ненависні висипання, крем необхідно нанести лише на уражені ділянки шкіри, і прищі краще будуть зникати, не буде запалень та нагноювання (якщо, звісно, не видавлювати). Зазвичай, я наношу його на ніч після очищення шкіри. При нанесенні відчувається, що пече. Це нормально, так повинно бути.

  • 4 из 4 посетителей считают этот отзыв полезным.

Оставьте свой отзыв!

Напишите свой обзор

Био Грушанка

Био Грушанка

Крем с маслом грушанки для лечения прыщей и угрей. Объем - 15 г.

В этой категории 30 товаров:

Просмотренные товары